PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Bugár

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování vhodné i v době opatření covidu-19! Jedná se o byt se samostatným vchodem z ulice s vlastním parkovištěm,verandou a bytem v prvním patře (3+1).Při pobytu se nemusíte s nikým setkat,byt bude pro Vás virově ošetřen a čistě připraven.Objekt se nachází v obci Bělá č.5 u Nové Pece na konci Lip.vodní nádrže a v NP.Šumava.Autobus téměř před domem a vlak v Nové Peci (asi 1,2 km) vždy z obou stran v sudých hodinách.Platba je vždy na fakturu.Dvůr a zahrada jen pro Vás-ohniště,plyn. gril,houpačky,stolní tenis,zahradní šachy a pod.
Vybavení a služby
Vybavení obývací kuchyně: linka s nádobím a porcelánem, s dřezem, lednice, dvouvařič, odsávání, mikrovlnka, varná konvice, rohová lavice se stolem a židlemi, TV, WIFI, stáložárná kamna na dřevo s velkým závěsným sušákem na prádlo, dvě soc.zařízení. Dále se jde na prostorný zastřešený balkon a také do 3 samostatných ložnic. 2 ložnice jsou vždy s 1 dvoulůžkem a 2 samostatnými a 1 ložnice je s 2 samostatnými lůžky. Lůžka jsou povlečena a s ručníkem, v kuchyni je k dispozici sůl, pepř, kmín, cukr, káva. Vytápění je kamny. V případě potřeby po domluvě je možné podávat , snídaně a večeře. Parkování je na vlastním pozemku a na dvoře je dispozici stůl na tenis, ohniště s posezením, houpačky, venkovní šachy a koš na košíkovou.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde mnoho tur.stezek a cyklotras pro náročné i méně náročné. Stezka před domem protíná jak Lipensko tak Šumavu. V letních měsících je možné navštívit celé Lipensko, včetně koupání (pláže v Nové Peci nebo v Horní Plané), vodní sporty, rybolov, výlety na Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, výlet na člunu po Vltavě, ale i historická města jako Český Krumlov, Prachatice, Vimperk, Volary ale i jiné. V zimním období je možné jak na běžky tak i do zimních areálů na Lipně a na Rakouském Hochfichtu kam také zajišťuji balíčky s levnějšímy Skipasy. Pokud u nás není na běžeckých trasách sníh, tak je určitě na Rakouské Schenebenu 15km. V nové Peci je trvale otevřena samoobsluha a další obchod, Hotel Marlin a Restaurace Alma. V letních měsících je otevřeno více restaurací. V Bělé není žádná.