PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Bugár

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jedná se o apartmány se samostatným vchode a parkováním na vlastní pozemku z ulice a ve dvoře.Objekt se nachází v obci Bělá č.5 u Nové Pece na konci Lip.vodní nádrže a v NP.Šumava.Autobus téměř před domem a vlak v Nové Peci (asi 1,2 km)jezdí vždy z obou stran v sudých hodinách.Platba za ubytování je vždy na fakturu.Dvůr a zahrada jen pro Vás-ohniště,plyn. gril,houpačky,stolní tenis,zahradní šachy,šipky a pod.Uskladnění kol je dobře zajištěno.
Vybavení a služby
Vybavení obývacích kuchyní: linka s nádobím a porcelánem, s dřezem, lednice, dvouvařič, odsávání, mikrovlnka, varná konvice, lavice se stolem a židlemi, TV, WIFI,krbová kamna na dřevo +přímotopy, závěsný sušák na prádlo, soc.zařízení.Z kuchyně se jde vždy do sam.ložnic,největší apartmán má Zastřešený balkon a VC navíc,2 ložnice jso vždy s dvoulůžkem a 2 sam.lůžka. Lůžka jsou povlečena a s ručníkem. Parkování je na vlastním pozemku a na dvoře je dispozici stůl na tenis, ohniště s posezením, houpačky, venkovní šachy a koš na košíkovou.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde mnoho tur.stezek a cyklotras pro náročné i méně náročné. Stezka před domem protíná jak Lipensko tak Šumavu. V letních měsících je možné navštívit celé Lipensko, včetně koupání (pláže v Nové Peci nebo v Horní Plané), vodní sporty, rybolov, výlety na Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, výlet na člunu po Vltavě, ale i historická města jako Český Krumlov, Prachatice, Vimperk, Volary ale i jiné. V zimním období je možné jak na běžky tak i do zimních areálů na Lipně a na Rakouském Hochfichtu kam také zajišťuji balíčky s levnějšímy Skipasy. Pokud u nás není na běžeckých trasách sníh, tak je určitě na Rakouské Schenebenu 15km. V nové Peci je trvale otevřena samoobsluha a další obchod, Hotel Marlin a Restaurace Alma. V letních měsících je otevřeno více restaurací. V Bělé není žádná.