Ubytování Bugár

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům po rekonstrukci v pěkné malé obci Bělá na rozhraní NP Šumava a Lipna, u cyklostezky, 1km od Nové Pece. Přímo k nám je autobusové spojení, vlakové nádraží v Nové Peci, autem až před dům. Celý prostorný byt včetně verandy v přízemí s celkovým počtem lůžek 10 je v 1.patře. Je možné rozšířit ubytování o apart.o 4 lůžkách propojením nebo samostatně.
Vybavení a služby
Vybavení obývací kuchyně: linka s nádobím a porcelánem, s dřezem, lednice, dvouvařič, odsávání, mikrovlnka, varná konvice, rohová lavice se stolem a židlemi, TV, WIFI, stáložárná kamna na dřevo s velkým závěsným sušákem na prádlo, dvě soc.zařízení. Dále se jde na prostorný zastřešený balkon a také do 3 samostatných ložnic. 2 ložnice jsou vždy s 1 dvoulůžkem a 2 samostatnými a 1 ložnice je s 2 samostatnými lůžky. Lůžka jsou povlečena a s ručníkem, v kuchyni je k dispozici sůl, pepř, kmín, cukr, káva. Vytápění je kamny a přímotopy. V případě potřeby po domluvě je možné podávat , snídaně a večeře. Parkování je na vlastní pozemku a na dvoře je dispozici stůl na tenis, ohniště s posezením, houpačky, venkovní šachy a koš na košíkovou. Ze dvora je možné použít za příplatek 200 Kč saunu a vířivku pro 2 osoby na 1 hod.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde mnoho tur.stezek a cyklotras pro náročné i méně náročné. Stezka před domem protíná jak Lipensko tak Šumavu. V letních měsících je možné navštívit celé Lipensko, včetně koupání (pláže v Nové Peci nebo v Horní Plané), vodní sporty, rybolov, výlety na Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, výlet na člunu po Vltavě, ale i historická města jako Český Krumlov, Prachatice, Vimperk, Volary ale i jiné. V zimním období je možné jak na běžky tak i do zimních areálů na Lipně a na Rakouském Hochfichtu kam také zajišťuji balíčky s levnějšímy Skipasy. Od neděle večer do pátku včetně SKI, ubytování a snídaně na 5 dnů pro dospělého za 5710 Kč, dítě 10-19 let za 4680 Kč, dítě do 10 let za 2010 Kč (27km). Pokud u nás není na běžeckých trasách sníh, tak je určitě na Rakouské Schenebenu 15km. V nové Peci je trvale otevřena samoobsluha a další obchod, Hotel Marlin a Restaurace Alma. V letních měsících je otevřeno více restaurací. V Bělé není žádná.